دسته بندی :

درباره ما

ایران نامه، جامع ترین رسانه اینترنتی شامل هر آنچه مورد نیاز شماست.

ایران نامه یکی از جامع ترین رسانه ی اینترنتی ایران است که از بخش هایی مانند اخبار به روز ایران ، 118 اینترنتی ایران ( بانک مشاغل ) ، جمعه بازار برای درج رایگان آگهی های شما و فروشگاه برای خرید اجناس با قیمت های مناسب و با کیفیت تشکیل شده است . در اختیار شهروندان عزیز ایران زمین قرار گرفته است . کافی است به منوی مورد نظر مراجعه نموده تا از خدمات ایران نامه بهره ببرید .

بیشتر بخوانید

خدمات

خدمات ارائه شده توسط ما در ایران نامه

تصویر تلنگر

بانک مشاغل

یک 118 اینترنتی از اطلاعات مورد نیاز شهروندان هر شهر می باشد. شما میتوانید اطلاعات عمومی اصناف و مشاغل شهری که نیاز دارید را به راحتی پیدا کرده و مشاهده کنید.

بانک مشاغل

شما در این قسمت میتوانید کلیه اطلاعات اصناف کل ایران، شامل آدرس و تلفن تمام فروشگاه ها، آرایشگاه ها، رستوران هاو ... را به دست بیاورید.
تصویر تلنگر

نظرسنجی

مسائل روز و مهم در هر شهر در معرض نظرسنجی هموطنان قرار میگیرد و مسئولین میتوانند با مراجعه به نظرسنجی های مختلف شهر خود از نظرات شهروندان مطلع شوند.

نظرسنجی

مسائل روز و مهم در هر شهر در معرض نظرسنجی هموطنان قرار میگیرد و مسئولین میتوانند با مراجعه به نظرسنجی های مختلف شهر خود از نظرات شهروندان مطلع شوند
تصویر تلنگر

جمعه بازار

جمعه بازار محلی برای درج و مشاهده آگهی ها به صورت رایگان است.شما در این بخش میتوانید کالا و خدمات خود را به صورت رایگان به مدت 1 هفته آگهی کنید.

جمعه بازار

در این قسمت شما میتوانید اجناس، املاک و ... خود را به صورت کاملا رایگان آگهی کنید تا هم در شهر شما و هم به صورت کشوری برای هموطنان به نمایش در بیاید.
تصویر تلنگر

افراد شاخص

این بخش شامل معرفی و آشنایی با زندگی نامه افراد نخبه و برجسته علمی و فرهنگی،نویسندگان،شعرا، شهدا و مشاهیر ایران زمین می باشد.

افراد شاخص

این بخش شامل معرفی و آشنایی با زندگی نامه افراد نخبه و برجسته علمی و فرهنگی،نویسندگان،شعرا، شهدا و مشاهیر ایران زمین می باشد
تصویر تلنگر

اخبار

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و ... هر شهر و استان را در ایران نامه بخوانید. خبرنگاران ایران نامه به صورت لحظه ای در حال درج اخبار می باشند.

اخبار

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و ... هر شهر و استان را در ایران نامه بخوانید
تصویر تلنگر

فروشگاه

اقلام مصرفی و مورد نیاز شهروندان عزیز در این بخش از ایران نامه عرضه میگردد. شما میتوانید اجناس موجود در فروشگاه شهر خود را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه

اقلام مصرفی و مورد نیاز شهروندان عزیز در این بخش از ایران نامه عرضه میگردد. شما میتوانید اجناس موجود در فروشگاه شهر خود را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید
اطلاعات ایران نامه

تاریخچه اطلاعات ما

ایران نامه هر روز و هر لحظه در حال به روز رسانی اطلاعات و تکمیل آنها بوده است.با ما به روز بمانید...

0 +

مشاغل

0 +

اخبار

0 +

آگهی

0 +

کالا
اصناف

جدیدترین اصناف ایران نامه

در این بخش شما میتوانید اصناف ثبت شده در ایران نامه را مشاهده کرده، به دنبال کسب و کار مورد نظرتان بوده و یا برای کسب و کارتان تبلیغ کنید
با ما تماس بگیرید

نمی توان انتظار داشت طرح هایی با ماهیت کاملاً دلخواه ادامه یابد.

می خواهی با هم صحبت کنیم؟

اکنون با ما تماس بگیرید

پروژه ها

اینها نمونه کارها ضبط شده آژانس دیجیتال ما است

ایران نامه هرآنچه مورد نیاز یک ایرانی است ایران نامه

خبرهای جدید

آخرین خبرهای وبلاگ ما